Rita Ora “çmend” fansat me fotot e fundit, magjepsëse në Londër

0 59

Rita Ora, këngëtarja shqiptare 32 vjeçe, e cila njihet në mbarë botën për suksesin e saj, ka dalë në një shfaqje provokuese për publikun

Këngëtarja kreu goditje të zjarrtë drejt kamerës, përpara se të kthehej për të treguar të pasmet e saj vetëm me të brendshme. Ajo zbuloi tatuazhet e saj në pjesën e shpinës si rrallë herë pasi fustani saj ishte tepër transparent.
Miqtë dhe fansat e saj nxituan në seksionin e komenteve për të shijuar pamjen e saj të fundit, duke e quajtur atë “mahnitëse” dhe “hot”. Kjo vjen pasi Rita teksa pozoi për fotografi të pabesueshme.

Rita është emëruar ambasadore nderi e Kosovës në vitin 2015.

Kjo vjen pasi ylli festoi ditëlindjen e saj të 32-të dhe vendosi të frenojë mënyrat e saj të dashurisë për festën.

Në vend që të bëjë fotografi në orët e para, The Sun mund të zbulojë se ylli i sapondërgjegjshëm për shëndetin organizoi një darkë intime në shtëpinë e saj të sapo rinovuar në Londrën veriore dhe një udhëtim të matur për të parë performancën e Fontains D.C.

Një burim tha: “Rita Ora ende mund të festojë më fort se shumica prej nesh, por gjatë viteve të fundit ajo ka reduktuar pijet alkoolike dhe tani ka të bëjë me shëndetin dhe fitnesin.

“Për ditëlindjen e saj këtë vit ajo kishte një darkë për familjen dhe miqtë e ngushtë në shtëpinë e saj përpara se të shkonte në një koncert me motrën e saj”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.