E veshur me bikini, Eva Alikaj lë gojëhapur djemtë e BB: Po shohim Beyonce

0 860

Eva Alikaj e ka nisur ditën e sotme duke shijuar rrezet e diellit. Ajo ka dalë në oborr me rrobat e banjës, ka kërcyer dhe është shtrirë në kolltukët e verandës.

Nga ana tjetër, në oborr ndodheshin edhe Shpati me Luizin, të cilët po komentonin Evën.

Në një moment Luizi i tha Shpatit: “Thua ti se po shohim Beyonce”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.