“Humba një fëmijë para se të hyja në BBV”- Olta Gixhari: Asnjë nuk e di, partneri…

0 641

Aktorja shqiptare Olta Gixhari ka zbuluar në shtëpinë e BBV, historinë e trishtë që i ka ndodhur para se të niste këtë rrugëtim në jetën e saj, aventurën brenda shtëpisë më të vëzhguar, duke lënë jashtë familjen e saj.

Ajo ka treguar se ka humbur një fëmijë, kur ishte 4 javëshe shtatzanë dhe pas kësaj, mori vendimin për të hyrë në BBV.

“Para se të hyja në BBVA tentova të bëja një fëmijë tjetër dhe ngela shtatzënë. Por, e humba. Isha shumë e vogël 4-javëshe. Por faktikisht asnjë nuk e di. Dori (partneri) e di kështu “ose…ose”. Se unë i kaloj gjërat me sportivitet. Nuk e di sa e fortë jam. Unë jam supersticioze. Nëse nuk do e kisha humbur sigurisht nuk do isha futur në BBVA. Ditët e para që isha në dilemë nëse po e humbja apo ishte diçka normale që po ndodhte, po mendoja nëse e kam humbur fëmijën do hy në BBVA”, -rrëfeu Olta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.