Romeo Veshaj pjesë e ‘Big Brother VIP Albania’?

0 95

Romeo Veshaj ka deklaruar se nuk do merrte pjesë në një reality-show si “Big Brother VIP”, madje nuk ka dashur as që Donaldi t’i bashkohej atij.

Por, gjërat ndryshojnë me kohën. Së fundmi ka zëra që thonë se aktori dhe moderatori mund të jetë së shpejti banor i “Big Brother VIP 2”.

Sipas “Kryefjala.com”, Romeo ka zhvilluar disa takime me produksionin por ende nuk ka arritur në një vendim përfundimtar. Po e njëjta media shkruan se njerëzit pranë tij e kanë këshilluar mos të hyjë sepse Luizi ka shkuar shumë larg me lojën.

Mbetet për tu parë se çfarë do ndodhë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.