Në lidhje me aktorin turk? Eva Murati bën lëmsh me deklaratën

0 293

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, është në qendër të vemendjes jo vetëm në mediat e huaja, por dhe për “shkëndijen” apo vërshimin e komentimit mes saj dhe aktorit turk me origjinë shqiptare, Can Yaman.

Ajo ka qenë e ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake Up” e cila ka folur më në fund për marrëdhënien mes saj dhe aktorit të famshëm turk, Can Yamman.

”Absolutisht ai është një djalë shumë simpatik, i suksesshëm, ishte dhe me origjinë shqiptare, por nuk di se çfarë mund të them më shumë”,-është shprehur Murati.

Leave A Reply

Your email address will not be published.