Kylie Jenner shfaqet seksi në fotot e fundit, vë në pah linjat

0 130

Kylie Jenner dhe Kim Kardashian së fundmi e shfaqën një “konflikt” atë në Instagram pasi Kylie nuk e ka ‘etiketuar’ linjën SKIMS të Kim në postimin e saj më të fundit.

Dhe të martën, Kylie bëri një goditje të këndshme ndaj motrës së saj duke përdorur një nga thëniet më të famshme të Kim kundër saj.

‘Mos u zhgënje’ Kylie shkroi mbi një me foto me bukë, shkruan Daily Mail.

Kim në mënyrë të famshme dha linjën e qartë gjatë një sherri me motrën e saj më të vogël Khloe Kardashian në sezonin e dytë të Keeping Up With The Kardashians.

Edhe pse mbishkrimi tërhoqi shumë vëmendje, po ashtu edhe fotot e mrekullueshme të Kylie-t.

Për imazhet, Kylie pozoi në mënyrë joshëse me një gisht të manikuar të mbështetur në buzën e saj të poshtme.

Për një tjetër shkrepje, ajo futi një dorë në flokë dhe la gojën paksa të hapura, ndërsa shikonte larg nga kamera.

Flokët e saj të mëndafshta u shtrinë mbi njërën shpatull dhe u mbajtën me valë trupore magjepsëse që i binin në gjoks. Sytë ngjyrë lajthi të nënës së dy fëmijëve ishin zbukuruar me bojë për vetulla dhe rimelin e syve, ndërsa fyti i saj i famshëm ishte pikturuar nudo ngjyrë rozë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.