Kontrollo dhe beso, kjo shprehje i shkon përshtat veprimit të Trump

0 306

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump është bërë pre e një fotoje të votimeve në 2016. Në foto shihet fytyra që ka bërë presidenti Trump duke u përpjekur që të shoh se për kë po voton gruaja e tij, Melanie. Kandidati republikan atëherë i ka hedhur disa shikime fshehurazi gruas së tij teksa ata po votonin në New York. Fotoja në 2016 u bë virale duke bërë xhiron e rrjetit dhe shumë meme u krijuan në lidhje më çiftin presidencial. Mesa duket Presidenti Trump në çështje delikate siç është votimi për President.

Leave A Reply

Your email address will not be published.