Gigi Hadid pozon me barkun e rrumbullakosur: Duke rritur një ëngjëll (FOTO)

0 317

Gigi Hadid e di kur bota ka nevojë ta shohë duke pozuar me barkun e rrumbullakosur, ashtu siç vetëm ajo mund ta bëjë. 25-vjeçarja zgjodhi që kujtimet e para me bebushin të jenë bardh e zi. E veshur me një fustan të hollë, fotot e Gigi-it shtatzënë do t’ju frymëzojnë edhe nëse nuk jeni në pritje të ëmbël. “Duke rritur një ëngjëll! Kohë e bekuar! Faleminderit për gjithë urimet dhe dashurinë”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.