Fotoja e pazakontë në njoftimin e vdekjes bën xhiron e rrjetit

0 206

Një 84-vjeçare ka ndërruar jetë në Itali disa ditë më parë por lajmërimi për vdekjen e saj bëri xhiron e rrjetit. Kjo për shkak të fotos së pazakontë që familjarët kishin zgjedhur në njoftimin e vdekjes, ku 84-vjeçarja ka treguar gishtin e mesit. Familjarët janë shprehur se ”Kemi zgjedhur këtë foto sepse mamaja ishte e tillë dhe nuk donte t’ia dinte”. Ata kanë thënë se kanë menduar ta vendosin foton dhe në pllakën e varrit ku do të prehet e moshuara.

Leave A Reply

Your email address will not be published.