Dua Lipa shkëlqen në ”Billboard Women in Music” (VIDEO)

0 300

Në edicionin virtual 2020 të “Billboard Women in Music”, këngëtarja shqiptare Dua Lipa është shfaqur në super formë dhe dhuroi një super performancë të mrekullueshme të “Boys Will Be Boys”. Dua vërtetoi dhe njëherë që ishte personi i duhur për të nisur mbrëmjen. Ajo impresionoi shikuesit me vokalin e saj dhe qëllimi i kësaj performance ishte ngritja e zërit ndaj ngacmimeve seksuale dhe ndarja e përvojave të grave të cilat janë lodhur nga sjellja toksike e burrave.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Leave A Reply

Your email address will not be published.