Blogerje e njohur flet per vjehrren

0 722

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte blogerja Vjosa Muriqi. Gjatë fjalës së saj Vjosa zbuloi se ka një raport të shkëlqyer me të vjehrrën dhe nga ajo merr këshilla se si të kujdeset për dy vajzat e vogla, Dean dhe Parajsën. Vjosa thotë se i ka shumë “bezdi” medikamentet dhe kur vajzat sëmurën pyet të vjehrrën se si mund të trajtojë të bijat me mjekime alternative. ”Gjithmonë kur vajzat janë të sëmura unë thërras vjehrrën dhe ajo më jep disa këshilla shtëpiake që të më shëroj fëmijët sa më parë, por jo me medikamente”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.