”AS”: Juventusi po planifikon që të shesë Ronaldon

0 342

Juventusi po bëhet gati që ta vendos në shitje yllin portugez, Cristiano Ronaldo në afatin kalimtar të verës së ardhshme, raporton e përditshmja spanjolle ”AS”. “Bianconerët” po mendojnë që ta rikthejnë një pjesë të intervistimit prej 100 milionë eurove për Ronaldon para dy vitesh duke e shitur atë një vit para përfundimit të kontratës. Ronaldo bëhet 36-vjeçar në muajin shkurt të vitit 2021, dhe “Zonja e Vjetër” dëshiron të lirohet nga ai me kohë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.