Skandali i tradhtisë së Cristiano Ronaldos, reagon Georgina

0 1,359

Cristiano Ronaldo është përfshirë në disa skandale mbi akuzat për tradhti që futbollisti tashmë i ka mohuar dhe të paktën në publik, ka marrë një gjest mbështetjeje nga partnerja e tij Georgina Rodriguez.

Ajo ka shkuar për ta mbështetur në ndeshjen e tij të fundit, së bashku me fëmijët e tyre. Influencuesja ka ndarë në storiet e saj në Instagram një imazh nga loja dhe në të cilën shfaqet e gjithë familja.

Georgina ishte e pranishme në ndeshjen në të cilën Al Nassr bëri një rikthim epik për të mposhtur skuadrën Al Batin 3-1, një ndeshje në të cilën Cristiano Ronaldo nuk kontribuoi në golat.

Me këtë gjest, Georgina dha një mbështetje për Cristianon, pas thashethemeve për një përçarje gjatë ditëve të para të çiftit në Arabinë Saudite.

Dy gra pretenduan se kishin pasur marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon, e para që e bëri këtë ishte modelja kiliane Daniella Chavez, më pas iu bashkua influencuesja venezueliane Georgilaya.

Cristiano Ronaldo hodhi poshtë çdo akuzë se kishte pasur marrëdhënie me dikë tjetër përveç partneres së tij, Georgina Rodriguez dhe tha se çdo koment mbi këtë temë është “i rremë dhe shpifës”.

Përmes zëdhënësit të tij, lojtari i Al Nassr tha për shtypin portugez se deklaratat e bëra nga dy influencuesit janë të rreme.

Daniella Chavez siguroi se ka video për të vërtetuar se ka pasur një takim seksual me Cristianon.

Nga ana e saj, Georgilaya zbuloi se takimi i saj intim me CR7 ishte para fillimit të Kupës së Botës në Katar 2022.

Leave A Reply

Your email address will not be published.