Arta Nitaj vazhdon t’i thyejë rregullat, parkon keq veturën

0 387

Modelja dhe aktorja kosovare, Arta Nitaj ka bërë edhe një shkelje në komunikacion

Ajo ka postuar një foto në instastory ku një person ia ka lënë asaj një mbishkrim ku i thotë se duhet ta parkojë si duhet makinën e saj.

“Parko mirë kerrin”, i ka shkruar asaj ky adhurues i saj derisa përgjigja e saj ka qenë “vuaj për ta bërë këtë”.

Tashmë është e ditur se disa femra vuajnë për ta parkuar si duhet veturën. /GazetaExpress/

Leave A Reply

Your email address will not be published.