12 shenjat e horoskopit, e shtunë 8 gusht 2020

0 387

Dashi

Jeta juaj ne çift do mbrohet gjate gjithë kohës nga yjet gjate kësaj dite. Nuk do keni asnjë lloj mosmarrëveshjeje dhe do ndiheni te qete. Beqaret do marrin propozim nga një person i njohur i cili do ua ndryshoje rrënjësisht jetën. Ne pune do i keni idetë e qarta dhe do e dini mire çfarë hapash te hidhni. Nuk priten aspak probleme dhe vështirësi.

Demi

Duhet ta kontrolloni sjelljen gjate kësaj dite sepse përndryshe do keni probleme me atë qe keni ne krah. Beqaret do kenë një dite te qëndrueshme dhe te mbushur me takime. Pjesa me e madhe do e ndryshojnë edhe statusin. Ne planin financiar nuk do keni aspak mbështetjen e yjeve dhe situata do mbetet tejet delikate.

Binjaket

Yjet do jene te pozicionuar mire sot ne jetën tuaj ne çift dhe ju do e shfrytëzoni çdo sekonde. Do përjetoni emocione dhe kënaqësi te veçanta. Beqaret nuk do i rezistojnë dot tundimit dhe do fillojnë menjëherë një histori dashurie. Ne planin financiar situata do jete goxha kontradiktore. Nuk do dini sa te shpenzoni qe gjendja te mos ketë tronditje.

Gaforrja

Dite tejet e tensionuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me personin qe keni ne krah dhe do keni debate te njëpasnjëshme. Beqaret do tregohen te arsyeshëm dhe nuk do hidhen menjëherë ne krahët e personit qe do ju dale para. Ne planin financiar gjendja nuk do jete ashtu si e keni dashur. Kujdes!

Luani

Te dashuruarit do kenë një dite rutine dhe pa asgjë te veçante. Merrini gjerat sa me shtruar. Duhet te tregoheni me te duruar juve qe jeni beqare e mënyrë qe te gjeni personin e duhur. Gjerat e nxituara nuk do ju çojnë asgjëkund. Financat do jene pika juaj me e dobët. Nuk do i rezistoni dot dëshirës për te blere gjera luksoze dhe do shpenzoni pa fund.

Virgjeresha

Me ne fund, pas një periudhe delikate për jetën tuaj ne çift, sot do dialogoni me shume me partnerin tuaj dhe do ja shprehni te gjitha ato qe ndjeni. Beqaret do jene mjaft përzgjedhës dhe asnjeri nuk do ua mbushe aq shume mendjen sa për te filluar një lidhje. Financat do i menaxhoni me më shume kujdes dhe maturi. Gjendja do mbetet tejet e qëndrueshme.

Peshorja

Dite e begate kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Zemra do rrahe fort dhe do ndihet mire. Partneri do ju mbaje gjithë kohës ne pëllëmbe te dorës. Beqaret nuk do iu rezistojnë dot personave qe do ju qëndrojnë pranë dhe do ju hidhen ne krah. Financat do fillojnë dalëngadalë te stabilizohen. Gjithsesi mos u tregoni te paduruar dhe mos kërkoni te pasuroheni menjëherë.

Akrepi

Marrëdhënia ne çift nuk do jete e keqe gjate kësaj dite. Për çdo paqartësi do flisni hapur me partnerin dhe do zgjidhni çdo gjë ne çast. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Beni atë qe do ju thotë zemra. Buxhetin do e menaxhoni me kujdes dhe maturi. Gjendja nuk do ketë aspak probleme.

Shigjetari

Atmosfera ne jetën tuaj sentimentale do jete tejet e ngrohte gjate kësaj dite. Do shkëmbeni mendime, puthje dhe plot ledhatime me partnerin. Beqaret do joshin gjithë kohës, por serish nuk do arrijnë te bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Perspektivat ne planin financiar janë goxha te mira. Do dini sa te shpenzoni dhe sa para te hiqni mënjanë.

Bricjapi

Si ju ashtu edhe partneri juaj do kërkoni një dite sa me te qete sot. Marrëdhënia ne çift do jete e mrekullueshme sepse te dy do bini ne te njëjtën mendje për gjithçka. Beqaret do kenë një dite plot surpriza dhe ndryshime rrënjësore. Përfitoni nga çdo çast. Ne planin financiar do jeni te qarte për situatën kritike ne te cilën ndodheni dhe do merrni masa strikte.

Ujori

Marrëdhënia ne çift do jete me e bukur gjate kësaj dite. Do mendoni ne çdo momente ta surprizoni partnerin ne mënyrë qe ai te mos shohë askund tjetër. Beqaret do marrin propozime te shumta, por do kenë turp dhe nuk do përfitojnë prej tyre. Financat do mbeten te mira nëse kryeni shpenzime te menduara me kujdes. Po e tepruar do keni probleme serioze.

Peshqit

Çështjet e zemrës do ecin me se miri gjate gjithë kësaj dite. Mosmarrëveshjet do i zgjidhni qe ne mëngjes dhe do ndiheni te qete. Beqaret nuk do jene aspak ne humor për te joshur dhe do qëndrojnë ashtu si janë. Financiarisht do përballeni me momente goxha te vështira. Askush nuk do ju ndihmoje kështu qe do ju duhet te gjeni vete zgjidhje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.