VIDEO/ Basha deklaratë urgjente per mediat

0 608

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha në një deklaratë urgjente për median pas arrestimit të drejtuesve të PD në qarkun e Elbasanit.

Policia ka vënë në pranga pasditen e djeshme kryetarin e PD në Librazhd, Bujar Vreto, ish-deputetin e Qarkut të Elbasanit, Aurel Bylykbashi si dhe drejtues të tjerë të degëve lokale, pas protestës kundër vizitës së kryeministrit Edi Rama në Prrenjas dhe Librazhd.

LIVE – Deklarate urgjente për median.

LIVE – Deklarate urgjente për median.

Gepostet von Lulzim Basha am Freitag, 14. Juni 2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.