Vendi zgjohet me vrasje, gjendet i ekzekutuar në rrugë 30-vjeçari

0 373

Mëngjesi i sotëm ka nisur me një vrasje. Rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm është gjetur i pajetë në një rrugë të fshatit Shkjezë 30-vjeçari, Gjin Ndoji. Ky i fundit është vrarë me armë zjarri, pasi autori e ka qëlluar me një plumb në kokë. Nuk dihen detaje të tjera për ngjarjen. Policia ndodhet në fshatin Shkjezë dhe ka nisur hetimet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.