U transferua me parametra zero, Kessie duket se do i thotë lamtumirë Barçës

0 151

Franck Kessie nuk pati ndikimin e pritur te Barcelona.

Mes dëmtimeve dhe stolit të tepërt, mesfushori nga Bregu i Fildishtë nuk ka arritur ende të krijojë një hapësirë në zemrën e Xavit dhe në janar ai mund të ndryshojë në mënyrë direkte ekip.

Në Angli dhe Spanjë flitet për dy oferta për ish-lojtarin e Milanit. Aston Villa kërkon përforcime në mesfushë dhe është gati të ofrojë 14 milionë euro, ndërsa Fulham do të ishte i gatshëm të shpenzonte 22 milionë euro.

Leave A Reply

Your email address will not be published.