“Të hakmerrem si Hyrremi?”/ Jonida Maliqi këshillohet me të ëmën: Ti je…(VIDEO)

0 311

Është një nga personazhet më in të Instgramit dhe po flasim për këngëtaren shumë të dashur, Jonida Maliqi e cila shpesh herë poston video edhe me mamanë e saj. Këngëtarja postoi në instastory një video, aty ku shihet mamaja e saj e cila po shikon televizor. Biseda e tyre duket se është e lidhur me telenovelën e Hyrremit, dhe Jonida pyet të ëmën se nëse do bënte mirë nëse do hakmerrej ndaj njerëzve që i kanë bërë keq. E ëma e Jonidës shprehet se duhet të hakmerret pasi nëse nuk e bën do e shkelin me këmbë.

Pjesë nga biseda:

Mamaja e Jonidës: Do të të shkelin me këmbë.

Këngëtarja: Mirë mi mami, nga hakmarrja çfarë zgjidh në fund të fundit?

Mamaja e Jonidës: Në fund të fundit, lehtësohesh.

Këngëtarja: Si thua ti, të hakmerrem unë për njerëzit që më kanë bërë keq?

Mamaja e Jonidës: Ua ti sulltanesha madhe, futja kot bën ca krahasime koti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.