Ronela Hajati dhe ekipi i Tiranës, zbulohet supriza (VIDEO)

0 423

Ronela Hajati ka zbuluar se do të jetë pjesë e videoklipit të 100 vjetorit të skuadrës së futbollit të Tiranës. Vetëm disa ditë pasi Tirana u shpall kampion, këngëtarja ka treguar përmes një postimi në Instagram se mezi pret që tifozët të dëgjojnë këngën e re. Muzika do të jetë nga Dj Sardi. Në videon e publikuar në rrjetin social, Ronela shfaqet në stadiumin Selman Stermasi gjatë provave për xhirimin e klipit, e veshur me të bardha e tepër rrezëllitëse.

Leave A Reply

Your email address will not be published.