Ronaldo si Low, fut duart në pantallonat e shkurtra

0 9

Joachim Low u bë më i famshëm edhe pas sukseseve me kombëtaren gjermane për disa zakone të këqija që kishte, si gërmimi nga hunda e deri te sekretet gjatë ndeshjeve.

Shembulli i trajnerit gjerman u pasua nga Cristiano Ronaldo në ndeshjen hapëse të Kupës së Botës të Portugalisë kundër Ganës (3-2).

Duke harruar se i është fiksuar vazhdimisht nga një aparat fotografik, 37-vjeçari futi duart hellë në pantallonat e shkurtra dhe pasi ka kapur diçka që kishte “ruajtur”, e ka futur në gojë dhe e ka ngrënë.

CR7 bëri gjithçka mirë dje, pasi ai gjithashtu hapi rezultatin dhe u bë lojtari i parë në histori që shënon në pesë Kupa Bote.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.