Rama: Programi i Lulit, tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë

0 278

Kryeministri Edi Rama, me anë të një postimi të shkurtër në Twitter, ka ironizuar me programin me 5 pika të prezantuar nga Partia Demokratike për rimëkëmbjen e ekonomisë.

Sipas tij, programi është thjesht një “tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë”.

“Programi i Lulit është një tramvaj me shalqi që nuk piqen kurrë, me Ilirin makinist, Monikën fatorino, Saliun shkarkues gazrash dhe vetë Lulin pasagjer VIP”, lexohet në statusin e kreut të qeverisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.