Rama insiston që greva e naftëtarëve të mbyllet: Ndryshe s’ka bisedime, jo ultimatume qeverisë

0 263

Kryeministri Edi Rama, sërish thotë se greva e naftëtarëve në Ballsh duhet të mbyllet. Nga ana tjetër, po në Twitter, Rama thekson se qeveria nuk negocion nën presionin e askujt dhe nuk pranon ultimatume nga askush.

Postimi i plotë

Miqtë e mi jo, më vjen keq po ne nuk do të ulemi dot në tavolinë pa u mbyllur greva! Qeveria nuk negocion nën presionin e askujt dhe nuk pranon ultimatume nga askush. Mbyllni grevën dhe do të vij unë tek ju, menjëherë! Ndryshe s’ka bisedime dhe unë s’kam shkop magjik!

Leave A Reply

Your email address will not be published.