Qytetarja: Po nuk pagove, s’të çojnë në repart! Rama: Dua emër dhe mbiemër

0 360

Në këtë kohë të pandemisë së Covid-19, qytetarët me të drejtë janë të shqetësuar. Një qytetare ka denoncuar në faqen zyrtare të Edi Ramës në facebook, se tek Urgjenca e QSUT nëse nuk paguan nuk të çojnë në repart për kurim. Kreu i qeverisë, kërkon që të flasë me emra me mbiemra, ose në të kundërtën të hesht dhe të mos hedhë baltë mbi bluzat e bardha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.