Për datëlindje, moderatorja mori dhuratë një propozim martese

0 280

Prezantuesja shqiptare, Fatma Methasani, i kishte thënë “Po” shef Alfios shumë kohë më parë, por përgjigjen zyrtare ja dha në ditën e lindjes! Pak orë më parë, Alfio postoi në llogarinë e tij të Instagram-it një foto ku shfaqen të dy të përqafuar dhe moderatorja tregon nga kamera unazën e martesës.

Në sfond ka zemra të kuqe me “love” brenda dhe një “Marry Me” gjigant! “Ajo tha po”,-shkruan Alfio në përshkrimin e fotove.

Alfio dhe Fatma janë prindër të një vogëlushi dhe prej shumë kohësh në një marrëdhënie, por dasma për ta është një kujtim i bukur që duhet bërë në kohën e duhur.

 

View this post on Instagram

 

she said yes!❤️ @fatma_methasani

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

Leave A Reply

Your email address will not be published.