Pas përfundimit të ‘DWS’, Kledi Kadiu na tregon sot se si është raporti me Elhaida Danin

0 30

Dancing with the Stars” programi më popullor i kërcimit që bëri bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë i kemi parë duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash.

Kryetari i jurisë Kledi Kadiu ka qenë një nga përkrahësit më të mëdhenj të Elhaida Danit dhe Ledian Agalliaj, në rrugëtimin e tyre në spektakël, por duket se tashmë ata ruajnë një raport mjaft të mirë edhe pas përfundimit të “Dancing With The Stars”.

Së fundmi ata kanë postuar një foto teksa kanë qenë së bashku, duke e shoqëruar me fjalët: Ju përshëndesim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.