Meta sfidon Ramën: Dil në përballje ose largohu

0 362

Vijojnë replikat në distancë mes Presidentit Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama. Në një reagim të fundit në Facebook, kreu i shtetit e sfidon kryeministrin duke i thënë “Dil në përballje ose largohu“. “Sapo i kam konfirmuar z.Blendi Fevziu gatishmërinë time për të dalë në “Opinion” me Kryeministrin në detyrë, i cili mund të marrë edhe përforcime me vete. Transparenca e vetmja rrugë! Dil në përballje ose largohu!“- shkruan Presidenti Meta në reagimin e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.