Kravata pafund dhe fanella e Messit, detajet brenda zyrës së Edi Ramës (FOTO)

0 372

Kryeministri Edi Rama njihet për shijet e tij të çuditshme dhe për zyrën kryeministrore. Gazetari Blendi Fevziu ka publikuar disa foto nga brenda zyrës së shefit të qeverisë ku bien në sy disa detaje. Rama i pëlqen aq shumë kravatat sa numri i tyre në zyrë është me të vërtetë i madh. Pa harruar këtu edhe një fanellë e Kombëtares që qëndron mbi karrike, një fanellë e Lionel Messit dhe një e kombëtares gjermane, megjithëse kryeministri ynë është tifoz i deklaruar i Juventusit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.