Klea Huta: Njerëzit na shohin në televizion të kuruar, por kemi dhe ne probleme

0 271

Në rubrikën në fermë në ”E Diell”, e ftuar ishte dhe Klea Huta, e cila zbuloi edhe detaje nga eksperienca si një nënë e re. Ajo zbuloi se kur lindi nëna dhe vjehrra i thoshin “mos dil se je lehonë. Unë dhe Elgiti duam shumë fëmijë”. Klea tha se të qenit nënë nuk është aq e lehtë sa mund të duket për të, si një person i njohur publik. ”Është mirë dhe keq, se njerëzit na shohin përherë në tv, të kuruar por që dhe ne kemi problemet tona”, tha ajo.

Leave A Reply

Your email address will not be published.