Klea dhe Elgiti zbulojnë gjininë e bebit (VIDEO)

0 484

Klea Huta dhe Elgit Doda presin të bëhen prindër së shpejti! Edhe pse gjatë rrugëtimit të shtatzënisë, Klea është treguar e rezervuar dhe ka zgjedhur ta shijojë në privatësi pritjen e ëmbël, sot ndanë detajet më të rëndësishme përmes një videoje.

Çifti do të bëhen prindër të një djali, por si e mësuan lajmin? Fillimisht, dëgjohet Klea që i jep lajmin e shtatzënisë nënës së saj. “Do të bëhesh gjyshe!”-i thotë ajo, teksa i jep në duar një bebiron!

Aty nga mesi i videos, Elgitit ja ndjen zemra të parit gjatë ekos se do të bëhet baba i një djali. Ashtu ndodhi! Letrat blu që dolën nga tollumbaci vërtetuan dyshimet e ty dyve. Bashkë që prej 2017-s, Klea dhe Elgiti i thanë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni intime në shkretëtirën Agafay në Marrakesh, Marok.

Leave A Reply

Your email address will not be published.