Kim Kardashian në plazh, “tërbon” pushuesit (FOTO)

0 331

Kim Kardashian ishte përsëri në plazh, ku edhe njëherë tregoi format e saj super seksi me bikini. Rrobat e banjës i ekspozonin mjaft bukur asetet e saj bombastike, për të cilat komentohet shpeshherë në rrjetet sociale. 39-vjeçarja dukej në formë dhe mjaft mirë, pavarësisht problemeve që ka në marrëdhënien e saj me Kanye West.

Leave A Reply

Your email address will not be published.