Kadri Veseli: Jam infektuar me Covid-19 por jam mirë

0 367

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, së fundmi në një postim në rrjtet sociale ka konfirmuar se ka dalë pozitiv në testin për koronavirus. Veseli tha se pas simptomave i është nënshtruar testit ku për fat të keq ka dalë pozitiv. Ai është shprehur se aktualisht gjendja shëndetësore e tij është e mirë dhe se është izoluar. Po ashtu ai ka bërë thirrje që të gjithë të respektojnë rregullat për Covid-19.

Leave A Reply

Your email address will not be published.