Ç’po ”bluhet”? Yuri Kim takon Jozefina Topallin

0 382

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim ka takuar ditën e sotme ish-kryetaren e parlamentit, Jozefina Topalli. Burime për Report Tv bëjnë më dije se takimi ka zgjatur 90 minuta dhe është zhvilluar në zonën e ish-Bllokut. Jozefina Topalli është një nga emrat e propozuar nga dega e PD-së Shkodër si kandidatë për deputete në zgjedhjet e ardhshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.