Josif Qosja trembet nga forcat RENEA, arratiset në pyll

0 246

45-vjeçari Josif Qosja, që terrorizoi me armë zjarri policinë pasditen e sotme është arratisur në një zonë pyjore të fshatit Zavalinë në Elbasan. Mësohet se me mbërritjen e forcave RENEA, 45-vjeçari është frikësuar, ka dalë nga shtëpia e tij dhe ka marrë arratinë drejt pyllit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.