Ilir Meta mesazh nga Korça: T’u rikthejmë dinjitetin shqiptarëve

0 169

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, shprehet se beteja e kësaj force politike është për një ndryshim të themeltë.

Në një postim në Facebook ai shkruan kjo është e vetmja mënyrë që shqiptarëve t’u kthehet dinjiteti.

“Beteja jonë është për një ndryshim të themeltë, që u rikthen shqiptarëve dinjitetin dhe të ardhmen”, shprehet Meta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.