Gjeni kush është top modelja me piton në këmbë

0 369

Ajo është një nga modelet më të famshme në botë, por tani Irina Shyak duket që është edhe një femër shumë kurajoze.

Modelja ruse ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me një piton të madh që i rrotullohet në trup.

Komentet dhe zemrat nga fansat nuk kanë munguar. Nuk dihet nëse kjo foto është pjesë e ndonjë projekti, apo thjesht një set fotosh të zakonshme, i realizuar nga Irina.

Leave A Reply

Your email address will not be published.