Fifi stonon gjatë këndimit: S’i kena mirë punët me zemrën (VIDEO)

0 408

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur me emrin Fifi, shpesh herë ka treguar se ka probleme me “punët e zemrës”. Këtë gjë ajo e ka treguar dhe në një postim të saj në rrjete sociale. Fifi në një video të postuar në Instagram shfaqet në ambiente shtëpie me një pult që e ka përdorur si mikrofon duke kënduar këngën e saj “Mbarova”. Këngëtarja duket se këtë këngë e dashuron aq shumë sa që dhe versionin e saj me stonim e ka publikuar për fansat e saj. Fifit në fund të videos i ikën zëri dhe për këtë ajo duket se fajson zemrën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.