Fifi: S’më duhet grim për t’u ndier vetvetja

0 366

Fifi është shumë e dashur për publikun dhe nuk nguron as të flasë hapur, siç ajo di. Përmes rrjeteve sociale ajo mban të informuar fansat përmes postimeve të ndryshme nga përditshmëria. Fifi nuk i kursen pozat atraktive, ndërsa kësaj here të fundit ajo ka mahnitur me paraqitjen.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur tërësisht pa grim, ndërsa ka përçuar edhe një mesazh.

”Nuk më duhet grim për të ndier veten”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë. Theksojmë se së fundmi ajo ka sjellë në treg këngën “Pa Gajle”, që erdhi në bashkëpunim me Young Zerka.

View this post on Instagram

Me no need make up to feel myself ?

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Leave A Reply

Your email address will not be published.