Dy nga lojtarët e kombëtares argëtim dhe dhurata për fëmijët e prekur nga tërmeti (VIDEO)

552

Në vijim të fushatës së ndërmarrë nga Presidenti Duka, punonjësit e FSHF dhe futbollistët e kombëtares, sot dy prej tyre AlbanHoxha dhe Lorenc Trashi vizituan kampin në Fushë-Krujë, ku dhuruan fanella të kombëtares dhe topa për fëmijët.

 

Ata biseduan me të vegjlit që kanë kaluar momente të tmerrshme duke i inkurajuar. Kuqezinjtë improvizuan edhe një ndeshje futbolli me vogëlushët.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.