Dua Lipa frymëzon anglezët! Emri i saj më popullori për bebet

0 317

Për emrat e fëmijëve që kanë lindur në Angli dhe Uells, prindërit janë frymëzuar nga këngëtarët e njohur botëror. Dua Lipa dhe Kylo Ren i “Star Wars” patën ndikimin më të madh në zgjedhjet e prindërve për emrat e bebeve të bebeve, sipas të dhënave më të fundit. Zyra për Statistikat Kombëtare (ONS) tha që foshnjat e quajtura Dua u dyfishuan në vitin 2019 në krahasim me vitin 2017.

Leave A Reply

Your email address will not be published.