Dj Pm surprizon Sarën për Shën Valentin

0 64

Sara dhe Pm festojnë sot Shën Valentinin e dytë së bashku. Pajtimi uron që çdo Shën Valentin ata ta festojnë bashkë dhe këtë ia ka shprehur Sarës me surprizën që i ka bërë sot.

Sara ka treguar se Pm i ka dërguar një buqetë me trëndafila rozë dhe një letër ku i shpreh dashurinë.

“Urime Shën Valentini zemër! Të dua deri në Shën Valentinin e fundit të jetës. I joti PM!”, shkruan Pm.

Leave A Reply

Your email address will not be published.