Detaje të reja, Beniamin Bozhanaj u qëllua 22 herë me armë zjarri

0 229

Kanë dalë detaje të reja në lidhje me ekzekutimin e 27 vjecarit, Beniamin Bozhanaj. Mbi të riun është qëlluar 22 herë me armë zjarri ndërkohë që mësohet se autorët e krimit ishin 2. Dy autorët dyshohen se e njihnin mirë zonën ku ndodhej i riu dhe ishin vënë në ndjekje të tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.