Deputetët harrojnë Covid-19, ja si duken në Kuvend (FOTO)

0 360

Edhe këtë të enjte është mbledhur Kuvendi i Shqipërisë. Zyra e shtypit të Legjislativit njoftoi dje se seanca e sotme do të ishte me të njëjtat masa si të kaluarat, pra deputetët të ishin të pajisur me maska e doreza dhe në respektim të masave anti-COVID, ndërsa gazetarët nuk lejohen në sallë, madje as në oborr. Ata që presupozohet që të duhet të zbatojnë të parët rregullat i shkelin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.