Del zbuluar një tjetër skandal i produksionit kundër Luizit

0 2,327

Nuk mbarojnë të papriturat këtë vit rreth Big Brother Vip Albania ku si protagonist kryesor publiku shikon Luizin dhe antagonist produksionin.

Në TikTok po xhiron një tjetër video ku për herë të parë u publikua nga Andrea dhe është një voice i një vajze ku thotë se do të futet Kejsi (vajza e Sabianit) dhe asaj i kanë dhënë një mision.

Kejsi duhet të afrohet me Kiarën dhe ti thotë nëse është e sigurt se Luizi nuk ka dikë jashtë.

Ajo mesa duket është stepur nga frika se të gjithë do ta marrin inat por produksioni e ka paralajmëruar se do ta thërrasin në dhomën e rrëfimit derisa ajo ta bëjë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.