“Conte do të operohet”

0 727

Antonio Conte duhet të operohet.

Lajmin e ka dhënë klubi i Tottenham, duke sqaruar se trajneri italian pati dhimbje të mëdha barku dhe do t’i nënshtrohet një operacioni për heqjen e fshikëzës së tëmthit.

Nuk dihet se kur do të kthehet Conte në stol, por duket e pamundur që të jetë i pranishëm në ndeshjen ndaj City, ditën e diel.

Leave A Reply

Your email address will not be published.