Çlirimi i Tiranës, homazhe te Ushtari i Panjohur, vendosen kurora me lule

0 184

Personalitete, ministra, veteranë të LANÇ dhe qytetarë të shumtë kanë marrë pjesë sot në homazhet për nder të 78-vjetorit të Çlirimit të Tiranës.

Ata kanë vendosur kurora me lule te Ushtari i Panjohur në qendër të Tiranës për të nderuar partizanët shqiptarë që dhanë jetën në luftë kundër fashizmit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.