Çifti Meghan dhe Harry prindër për herë të dytë?

0 432

U desh vetëm një detaj i vogël për të ngritur dyshimet se Meghan Markle dhe Harry po bëhen prindër për herë të dytë. Kjo pasi çifti ka shtyrë padinë e privatësisë kundër medias britanike ”Daily Mail”, duke shtuar se shtyrja do të bëhet për arsye konfidenciale.

Gjyqi ishte planifikuar të fillonte më 11 janar, por të enjten gjykatësi Justice Warby miratoi kërkesën e Meghan për të shtyrë gjyqin, i cili tani do të fillojë jo më herët se data 15 tetor 2021.

Fakti që gjyqi është shtyrë pikërisht për 9 muaj kanë filluar të lindin dyshimet se çifti janë duke u bërë prindër për herë të dytë. Në Twitter kanë nisur postimet e shumta se çifti po presin një fëmijë tjetër. Për të zbuluar një gjë të tillë, duhet të presim deri në detajin e radhës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.