Berisha foto me bashkëshorten: Gëzuar Ditën e Verës, hirushen e festave tona!

0 252

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar qytetarët për Ditën e Verës.

Përmes një fotoje me bashkëshorten Liri Berisha, ai thotë se shpreson që festa e çeljes së luleve të vijë me një ndryshim për mirë për gjithë shqiptarët.

Gezuar Diten e Veres, hirushen e festave tona. Te dashur miq, nga zemra ju uroj Diten e Veres, festen e nderrimit, çeljes se luleve, lulzimit dhe bukurise se natyres dhe se bashku me te dhe njeriut. Le te urojme ne se bashku nje ndryshim per mire per te gjithe shqiptaret. Dhe nje here: Gezuar Diten e Veres, apo siç e quante Konica ‘Hirushen e festave tona!”

Ish-kryeministri lajmëroi dje se sot do të jetë në qyteti e Elbasanit, epiqendra e festimeve për Ditën e Verës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.