Basha i uron ditëlindjen nënës, poston foton e veçantë

0 431

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, postoi të dielën një foto të veçantë. Basha i uroi ditëlindjen nënës së tij, kurse në foto ai është pranë vëllait, ndërsa të ulur janë nëna dhe babai i tij. “Një e diel e veçantë për nënën time dhe një nga ditët më të lumtura për mua, vëllain tim dhe babain tonë, tek i uruam njeriut tonë më të dashur ditëlindjen. Nga ky gëzim i familjes tonë ju uroj të gjithëve një të diel të gëzuar”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.