Afërdita Dreshaj në pritje të ëmbël, zbulon gjininë (VIDEO)

0 376

Afërdita Dreshaj do të bëhet nënë për herë të parë! Lajmin e bukur e ka dhënë vetë modelja përmes një postimi në rrjete sociale. Afërdita ka treguar se bashkë me Jakub dhe të afërm kanë organizuar një festë për zbulimin e gjinisë së fëmijës dhe kanë mësuar se do të bëhen prindër të një djali. Në video Afërdita dhe Jakub shfaqen shumë të lumtur, ndërkohë që bërtasin e përqafojnë njëri-tjetrin pasi marrin vesh gjininë. “Do të bëhemi me djalë! Vogëlushi Kindl po vjen, mars 2021”, ka shkruar Dreshaj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.